Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 13. septembris, 20. septembris, 27. septembris, 4. oktobris, 11. oktobris plkst. 14.00–18.00
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 12. decembrī no plkst. 10.00–15.00
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 11. novembrī vai 19. decembrī plkst. 10.00–13.30
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: pēc pieprasījuma
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: pēc pieprasījuma
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 10. decembrī plkst. 14.30–18.00
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 24. janvārī plkst. 10.00–15.30
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 4. decembrī plkst. 10.00–16.00
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: Kā pareizi plānot un īstenot grāmatvedības politiku uzņēmumā Uzņēmuma uzskaites politikas veidošana un atjaunošana. Uzņēmuma grāmatvedības organizācijas dokumentu paraugi. - par VID tematiskajām pārbaudēm; - vispārīgās z
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 10. decembrī plkst. 14.30–18.00, 16. decembrī, 18. decembrī, 8. janvārī plkst. 13.30–17.00 un 15. janvārī plkst. 14.30–18.00
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: pēc pieprasījuma
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 26. jūlijā no plkst. 10.00–13.30
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 20. novembris un 4. decembris plkst. 10.00–16.00
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: pēc pieprasījuma
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 18. decembrī no plkst. 10.00–14.00
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: pēc pieprasījuma
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 31. jūlijā no plkst. 10.00–14.00
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 30. janvāris plkst. 15.00–18.00
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 6. un 13. augustā plkst. 10.00–14.00, 20. un 27. augustā plkst. 10.00–13.30
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 23. janvārī plkst. 18.00–21.00
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: Semināra norises vieta:
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 9. augustā plkst. 10.00–13.30
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 14. novembris plkst. 18:00–21:00
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 7. augustā, 21. augustā, 4. septembrī plkst. 10.00–13.30.
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 12. decembrī, 16. decembrī un 6. janvārī no plkst. 10.00–15.00
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 12. decembrī no plkst. 15.00–18.00
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 5. decembrī plkst. 15:00–18:00
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 20. novembrī plkst. 10.00–16.00
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 21., 23., 27., 28. augustā plkst. 10:00–17:00
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 13. janvārī, 20. janvārī plkst. 14.00–18.00, 27. janvārī un 3. februārī plkst. 13.30–17.30
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 7. janvārī plkst. 14.30–18.00
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 10. janvārī plkst. 10.00–15.00
Aktualitātes
Aktualitātes » Diena (Lietišķā Diena): Sacentīsies degvielnieki, baņķieri un ziņu reportieri
Diena (Lietišķā Diena): Sacentīsies degvielnieki, baņķieri un ziņu reportieri
Pievienots: 23.07.2007

LD turpina stāstīt par komandām, kas, pārstāvot savus uzņēmumus, rudenī sacentīsies Dienas, Nords Porter Novelli un Tele2 rīkotajās stratēģiskajās spēlēs S2. Šoreiz - degvielas tirgotāju Latvia Statoil, Hansabankas un nacionālās ziņu aģentūras LETA komandas

Izpēta mežus

"Viens no mūsu kolēģiem patlaban atrodas Ventspils apkaimē un izpēta turienes mežus - esam dzirdējuši, ka tur notiks S2 sacensības. Otrs patlaban lasa Cieto riekstu vācelīti," savu kolēģu - komandas kapteiņa, privātpersonu kreditēšanas daļas vadītāja Dzintara Kalniņa un starptautisko klientu apkalpošanas nodaļas projektu vadītāja Jevgenija Ivanova - prombūtni skaidro Hansabankas S2 sacensību komandas pārstāve, Mārketinga projektu vadītāja Elīna Volāne. Īpaši S2 komandas sagatavošanai pagājušajā nedēļas nogalē organizētas arī Hansabankas sporta spēles. Komandas biedri apsverot pat iespēju lūgt Latvijas Olimpisko komiteju, kurai Hansabanaka ir ilggadējs sponsors, sagādāt labākos trenerus, kas palīdzētu vēl stiprināt komandu.

Hansabankas darbiniekus S2 sacensību komandai nominējuši kolēģi, izvirzot, viņuprāt, piemērotākos kandidātus. To skaits sasniedzis 30. Izraudzīties piecus startētājus uzdots komandas kapteinim. Spēles uztvertas tik nopietni, ka sākumā jautājums izvirzīts pat bankas valdes līmenī, plānojot valdei uzticēt piecu komandas locekļu izvēli.

"Katrs no mums iegūs daudzpusīgu pieredzi. Detaļas gan netiek atklātas, taču zinām, ka sacensībās būs jācīnās gan fiziski, gan stratēģiski. Iegūsim jaunus kontaktus. Kā krieviski saka, varēsim ĻŖņ¾ ŌČk‡Į‡Śø Ū Ģ‡ ĒĶŽ"Ū¦ ŌČĻĻoŚĶŖŚų*," saka nerezidentu apkalpošanas nodaļas vadītājs Rolands Legzdiņš. "Gaidu enerģiju, gandarījumu, īpašas sajūtas," saka Elīna. "Ar šiem kolēģiem kopā neesmu strādājis, tādēļ šī būs iespēja ar viņiem iepazīties," saka Hansa fondi līdzekļu pārvaldnieks Kristiāns Miķelsons. "Tā ir iespēja parādīt, kādi mēs esam šeit, Hansabankā. Tās nav tikai finanšu lietas - mēs esam cilvēki ar emocijām, azartiski un aktīvi," piebilst Hansabankas preses sekretārs Ivars Svilāns. Viņš uzsver, ka Hansabankai, jo īpaši ievērojot ažiotāžu komandas atlases laikā, būs viens no lielākajiem līdzjutēju pulkiem - apmēram 2600 darbinieku. Īkšķus turēšot arī valde.

*Sevi parādīt un uz citiem paskatīties

Gatavo cīņās rūdītu izlasi

Latvija Statoil komandai sacensības uz S2 jau ir sākušās. Gribētāju piedalīties S2 sacensībās uzņēmumā bijis tik daudz, ka piecu cilvēku komanda, kura septembrī startēs S2, būs izturējusi divas atlases kārtas. Tā lepojas ar spēcīgu līdzjutēju aizmuguri un nopietnu fizisku un garīgu treniņu plānu, kuru patur noslēpumā. Tas palīdzēs no septiņiem pusfinālistiem izraudzīties piecus finālistus un sagatavos viņus sacensībai ar pārējām komandām.

"Vislabākais ir veselīga iekšējā konkurence," saka pārdošanas daļas vadītājs Jānis Priedītis. Iekšējā kontroliere, komandas kapteine Gunta Jēkabsone piebilst, ka par pieciem finālistiem kopīgi lems visa patreizējā septiņu cilvēku komanda. Kā skaidro komandas pārstāvji, paplašinot komandu, sagatavošanās posmā tiek paaugstināta latiņa komandas saspēlei.

"Tas ir daudz lielāks izaicinājums - jo vairāk cilvēku, jo vienoties un sastrādāties ir daudz grūtāk. Vēlāk sacensībās mazākā skaitā mums būs vieglāk vienoties. Tāpat tas dod iespēju gatavošanās laikā izzondēt katra dalībnieka spēcīgākās puses un tad arī izveidot gala komandu," saka nākamie S2 dalībnieki.

Latvija Statoil komandas dalībnieki pārstāv daudzveidīgas kompetences - viņi ikdienā veido stratēģijas, tirgo un piegādā degvielu, domā par personāla attīstību un izvērtē uzņēmuma riskus. Katram no kandidātiem bijis vispirms jāizvērtē, vai viņš ir gatavs ziedot sagatavošanās procesam savu brīvo laiku. Ieguvums, kuru Latvija Statoil komanda spēlēs cer saņemt, ir gan katram individuāls, gan kolektīvs - tā ir iespēja pārbaudīt pašiem katram savas spējas, iepazīt komandas biedrus un uzturēt kopības garu, akcentēt uzņēmuma vērtības.

"Mūsu uzņēmuma darbība, attiecības ar kolēģiem, klientiem un sadarbības partneriem balstās uz piecām vērtībām - profesionalitāte, iejūtīgums, radošums, patiesums, izdarīgums. S2 ir lieliska iespēja tās īstenot," saka personāla vadības departamenta vadītāja Ginta Biseniece. Ar visu nopietnību, ar kādu Latvija Statoil komanda attiecas pret S2 sacensībām, tā izraudzījusies arī moto - "No smaida uz smaidu" - tā īstenošana ļaus smelties atbalstu un enerģiju visu sacensību laikā, saka Gunta.

Attapīgi un ar veiklām kājām

Tā ir ikdiena - šādi S2 sacensības vērtē nacionālās ziņu aģentūras LETA komanda. Visi pieci uzņēmuma pārstāvji S2 spēlēs būs ziņu nodaļas darbinieki.

"Spēlēs piedalīties mums piedāvāja mūsu sadarbības partneris Tele2. Ātri piekritām un esam gatavi startēt," saka uzņēmuma izpilddirektore Una Klapkalne. Ziņu sarūpētāji par S2 komandas locekļiem kļuvuši gan tādēļ, ka nodaļa pirmā reaģējusi uz iekšējo aptauju, kas sekojusi piedāvājumam piedalīties sacensībās, gan tādēļ, ka ziņu nodaļas darbinieki atzīti par vispiemērotākajiem kandidātiem.

"Citur vairāk atbildīgi ir vadītāji. Reportieri katrs pats ir patstāvīgs un pēc tam katrs pats atbild par padarīto - ko savārījis, ko uzrakstījis. Tādām spēlēm tas ir tieši tas, kas vajadzīgs," komandas kapteiņa, ziņu nodaļas galvenā redaktora Pētera Zirņa viedokli skaidro Una. Spēja veikli reaģēt, nokļūt tur, kur vajadzīgs, un iegūt nepieciešamo pašu vērtējumā ir ziņu aģentūras LETA komandas stiprā puse.

Uz jautājumu, kā komanda gatavosies S2 spēlēm, skan atbilde: "Rakstīsim ziņas." To papildināšot vasaras beigās plānotās uzņēmuma sporta spēles, kuras iespēju robežās būšot līdzīgas S2 sacensībām.

S2 sacensības ziņu aģentūras LETA komanda redz kā lielisku iespēju saliedēt savu komandu. Vienlaikus, saistot tās ar ikdienu, komandas dalībnieki neaizmirst, ka tā būs iespēja sastapt un skatīt vaigā vienu otru ziņu varoni, kā arī veidot jaunus kontaktus sadarbībai nākotnē. "Man svarīgi ir personificēt uzņēmumus, kas patlaban ir tikai cipari un vārdi," saka ziņu redaktore Airisa Ādamsone. "Tā būs lieliska iespēja paskatīties uz saviem aprakstāmajiem," piekrīt ziņu reportieris Jānis Bagātais.

Protams, bez visa minētā ziņu aģentūras LETA komanda savā darbavietā cer atgriezies ar sacensību uzvarētāju godu, attaisnojot uzņēmuma moto "Pirmie par svarīgāko". Aģentūras LETA komandas dalībnieki ar smaidu uz lūpām piebilst, ka nesen šī moto pamatotību jau apstiprināja arī bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga - jautāta, kad uzzinājusi sava pēcteča vārdu, viņa atzina, ka "LETA ir ātrāka nekā Kalvīša kunga pirksti [uz tālruņa taustiņiem]"
 

Zaiga Dūmiņa
Diena (Lietišķā Diena)

Top.LV