Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: pēc pieprasījuma
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 24. septembrī no plkst. 10.00–14.00
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 6. un 13. augustā plkst. 10.00–14.00, 20. un 27. augustā plkst. 10.00–13.30
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 13. septembris, 20. septembris, 27. septembris, 4. oktobris, 11. oktobris plkst. 14.00–18.00
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 23. septembrī plkst. 10.00–15.00
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 13. septembrī plkst. 10.00–13.30
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 26. jūlijā no plkst. 10.00–13.30
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: pēc pieprasījuma
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 3. jūlijs un 7. augusts plkst. 10.00–16.00
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 9. septembris, 16. septembris plkst. 10.00–14.00, 23. septembris, 30. septembris plkst. 10.00–13.30
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 7. augustā plkst. 10.00–16.00
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: pēc pieprasījuma
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 21., 23., 27., 28. augustā plkst. 10:00–17:00
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 12. augustā, 19. augustā plkst. 10.00–14.00, 26. augustā un 2. septembrī plkst. 10.00–13.30
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 26. septembrī plkst. 10.00–16.00
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 3. jūlijs un 7. augusts plkst. 10.00–16.00
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 10. septembrī, 17. septembrī plkst. 10.00–14.00, 24. septembrī, 1. oktobrī plkst. 10.00–13.30
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: Kā pareizi plānot un īstenot grāmatvedības politiku uzņēmumā Uzņēmuma uzskaites politikas veidošana un atjaunošana. Uzņēmuma grāmatvedības organizācijas dokumentu paraugi. - par VID tematiskajām pārbaudēm; - vispārīgās z
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 31. jūlijā no plkst. 10.00–14.00
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 10. septembrī no plkst. 10.00–15.00
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 26. augustā plkst. 10.00–13.30
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 9. augustā plkst. 10.00–13.30
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: pēc pieprasījuma
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 30. septembrī un 1. oktobrī plkst. 10.00–16.00
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 5. septembris, 12. septembris, 19. septembris, 26. septembris, 3. oktobris, 10. oktobris, 17. oktobris plkst. 18:00–21:00
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 13. septembris, 20. septembris, 27. septembris, 4. oktobris, 11. oktobris plkst. 14.00–18.00
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 7. augustā, 21. augustā, 4. septembrī plkst. 10.00–13.30.
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 20. septembris plkst. 14.00–18.00
Seminari.lv iesaka:
Norises laiks: 27. augustā un 2. septembrī plkst. 10.00–13.30
Semināri
Semināri » Biznesa Akadēmija » Praktiskais intensīvais seminārs un meistarklase "KĀ PĀRDOT DĀRGĀK UN LIKT KLIENTAM ATGRIEZTIES VĒL UN VĒL"
Praktiskais intensīvais seminārs un meistarklase "KĀ PĀRDOT DĀRGĀK UN LIKT KLIENTAM ATGRIEZTIES VĒL UN VĒL"
Norises laiks: pēc pieprasījuma
Lektori:
Biznesa trenere, pārdošanas guru.
Dalībnieki/mērķauditorija:
Uzņēmumu vadītāji, pārdošanas nodaļu vadītāji, klientu servisa vadītāji, klientu menedžeri, pārdošanas menedžeri un visi, kam ir saskare ar klientu apkalpošanu.
Cenas:
Pateicoties programmas Biznesa uzrāviens līdzfinansējumam – tikai EUR 99,- (standarta cena EUR 349,-).
MĒRĶIS
Mērķis ir palīdzēt iegūt jaunas iemaņas darbā ar klientiem, apgūt jaunu pieredzi, kas ļaus vieglāk un efektīvāk veidot kontaktus ar pircējiem, kā arī pārliecinoši, ar prieku un entuziasmu izmantot paņēmienus un „trikus” pārdošanas procesā.


ĪSS SATURA IZKLĀSTS
Semināra programmā:

Sevis noskaņošana, lai sekmētu dārgo pārdošanu

Pārdošanas process, viennozīmīgi, sākas "galvā". Sevis noskaņošana ir būtiskākais faktors, pirms uzsākt komunikāciju ar klientu. Ir svarīgi noskaņot sevi uz panākumiem, paraudzīties uz pārdošanas procesu no cita skatu punkta, tādējādi būtiski uzlabojot savu sniegumu.
Apmācību laikā apmeklētāji apgūs praktiskus paņēmienus, kā veicināt sevis noskaņošanu uz dārgo pārdošanu, kā rast iekšējo pārliecību par savām, kā lieliska pārdevēja spējām, kā uztvert pārdošanas procesu "viegli", tajā pašā brīdī nezaudējot profesionālo kompetenci, kā pārvaldīt stresu pirms tikšanās ar klientu, kā arī tikšanās brīdī un situācijās, kad klients ir nevisai labvēlīgi noskaņots.

Klienta izzināšana – viņa problēmas, grūtības, lai sagatavotu pārdošanai.

Klienta iepazīšana, problēmu un vēlmju izzināšana ir būtiska pārdošanas stratēģijas priekšrocība. Svarīgi ir klausīties un ņemt vērā visu, ko saka potenciālais klients un pēc sarunas veikt analīzi. Ja sarunas laikā rodas neskaidrības, droši var pārjautāt neskaidrās lietas - klienti, kuriem ir svarīgs labs serviss, sniegs savu viedokli, lai saņemtu arvien kvalitatīvāku apkalpošanu un produktus.
Apmeklētāji apmācību laikā iegūs informāciju, kā strukturēt savu klausīšanās pieeju, lai iegūtu noderīgu informāciju, kā uzdot atbilstošus jautājumus, lai izprastu nozīmi un svarīgumu, kas slēpjas aiz faktiem, kā arī apgūs dažādus inovatīvus paņēmienus, ar kuru palīdzību var veiksmīgi izzināt klientu un veicināt dārgo pārdošanu.

Kontakta veidošana ar klientu

Izcila servisa priekšnosacījumi ir orientācija uz klientu un rūpes par klienta interesēm un labsajūtu. Sākotnējā kontakta veidošanā svarīgu lomu ieņem klienta apkalpošanas ētika, sarunas uzsākšana, valodas kultūra, balss tonis un tembrs, smaids un mīmika, apģērba kultūra, acu kontakta veidošana, pārliecinoša uzvedība un ne tikai. Pozitīva iespaida radīšana ir veiksmes atslēga uz turpmāko sadarbību.
Apmeklētāji apmācību laikā apgūs informāciju par efektīva komunikācijas stila veidošanu un kontakta uzsākšanu, spēju sadzirdēt klientu un atpazīst viņa reakciju. Dalībnieki dziļāk apzināsies savu lomu un motivāciju klientu apkalpošanā. Tāpat apmeklētāji iegūs praktiskus instrumentus un izpratni par sava uzņēmuma klientu apkalpošanas kultūru, procesu un standartiem.

Emocionālā (empātiskā) pārdošana

Pārdošanas procesā ir ļoti svarīgi radīt pareizās emocijas gan sevī, gan no pircēja puses. Tām ir jābūt pozitīvām, lai pircējam rastos vēlme atgriezties, emocijām ir jābūt pārliecinošām, lai klients ticētu sniegtajai informācijai un pretimnākošām, lai klientam būtu drošības sajūta.
Apmeklētāji apmācību laikā apgūs, kā veidot pozitīvas attiecības gan ar sarežģītiem, gan esošiem un stabiliem klientiem, kā noturēt klienta interesi ilgstoši, kā vadīt savas emocijas pārdošanas laikā, kā veidot sadarbību, lai tās būtu patīkamas gan pakalpojuma sniedzējam, gan saņēmējam un kā ikdienas rutīnā gūt pozitīvas emocijas un motivāciju strādāt tālāk.

Argumentu izstrāde "dārgai" pārdošanai.

Klienta pārliecināšana iegādāties preci vai pakalpojumu par cenu, kas stipri pārsniedz vidējo cenu līmeni, nebūt nav viegli, tāpēc pārdošanas procesā ir svarīgi būt gatavam pareizi reaģēt uz dažādiem iebildumiem un atrast pareizo pieeju, kā "piekļūt" klientam, kā arī izvairīties no nevēlamām situācijām, pirms klients nav sācis apšaubīt darījuma izdevīgumu.
Apmeklētāji apmācību laikā iepazīsies ar profesionālas argumentēšanas metodēm, kā arī apgūs iemaņas, kā izstrādāt precīzus un uz konkrētu klientu grupu orientētus argumentus "dārgai" pārdošanai. Tāpat apmeklētāji uzzinās, kā pielietot savas komunikācijas spējas efektīva rezultāta sasniegšanai, tajā pašā brīdī neradod klientā "uzmācības" un "pārliekas intereses" efektu.

Galvenie "dārgās" pārdošanas noslēpumi.

Lai veicinātu “dārgo” produktu vai pakalpojumu pieprasījumu ir jāņem vērā “VIP” klientu apkalpošanas principi, viņu vērtības, vēlmes, prasības, kas var būtiski atšķirties no to klientu vajadzībām, kas izvēlas zemā vai vidējā cenu līmeņa preces / pakalpojumus. Nenoliedzami, viens no galvenajiem nosacījumiem dārgās pārdošanas sekmēšanā ir “dārgo” preču un pakalpojumu efektīva prezentācija, taču tas nebūt nav viss.
Apmācību laikā apmeklētāji apgūs galvenos un būtiskākos dārgās pārdošanas noslēpumus, dārgo preču un pakalpojumu pārdošanas teorētiskos un praktiskos aspektus, kā arī apmācības ļaus izprast īpatnības, kas saistās tieši ar klientu apkalpošanu augšējā cenu segmentā.

Klientu lojalitātes panākšana

Kad klients ir iegādājies kādu no uzņēmuma “dārgajām” precēm vai pakalpojumiem, ir nepieciešams strādāt pie tā lojalitātes stiprināšanas un noturīgu attiecību veidošanas, lai sadarbība nestu rezultātus un tā būtu ilgstoša.
Apmācību laikā apmeklētāji apgūs pareizas komunikācijas mākslu un pēcpārdošanas paņēmienus, lai katrs darījums sniegtu pozitīvu rezultātu – peļņas vai atzinīga novērtējuma veidā, kā nodrošināt klientu lojalitāti ilgtermiņā, kā arī tiks stāstīts par citu uzņēmumu pieredzi, no kuras iespējams mācīties, gūt ātrus un ilgnoturīgus rezultātus

Pēc semināra tā dalībniekiem būs iespēja saņemt individuālas konsultācijas par jautājumiem, kas saistīti ar semināra tēmu. Interesējošos jautājumus iespējams iesūtīt arī pēc semināra pa e-pastu un nedēļas laikā saņemt izsmeļošas atbildes.CITA INFORMĀCIJA
Pārdošanas apmācību noslēgumā tiks izsniegta īpaša izglītības centra "Biznesa Akadēmija" apliecība. Cenā iekļauti apmācību materiāli, kafijas / tējas pauzes.
Kontaktinformācija:
Biznesa izglītības centrs “Biznesa Akadēmija”
Tālrunis 20355559
info@seminari.lv
Sludinājumi
Uzlabojoties Latvijas ekonomiskajai situācijai, arvien vairāk valstī attīstās arī uzņēmējdarbība, un līdz ar to pieaug arī savstarpējā konkurence starp uzņēmumiem. Lai veicinātu uzņēmuma izaugsmi, svarīgi palielināt konkurētspēju.
Reklāma
Top.LV